Jdi na obsah Jdi na menu
 


Základy hackingu

8. 3. 2007
Je to naprosto jednoduchý a zvládne to i každej blbec. Tohle ví asi každý, ale já to rači napíšu, když zapnete počítač tak vam naskočí tabulka zadat heslo a Vy prostě zmášknete Esc nebo storno, ale tohle ví opravdu každý.
Pokud se chcete dostat někomu přímo do jeho uživatelského prostředí, musíte udělat tohle: dejte hledat *.pwl a ono Vám to najde pár souborů ze kterých vyberete ten který má alespoň část názvu jako jméno pod kterým se přahlašuje uživatel (do jehož profilu se chcete dostat) a smažte ho. Možná Vám to napíše že je soubor jen pročtení, že nelze odstranit nebo něco toho typu, tak akorát změňte atributy souboru (klikněte na něj pravim a dejte vlastnosti nebo tak něco) a smažte ho. Potom restartujte počítač a napište do přihlašovací tabulky jméno uživatele pod kterým se chcete přihlásit jekékoli heslo a widovs vám napíše že nelze najít soubor a nabídne zadání nového hesla no a vy si zadáte heslo jaké chcete a jste v jeho profilu, naprosto jednoduché že ??
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jak se stát hackerem

(HackingKurzy.cz | hackerlab, 25. 5. 2016 19:43)

Jestli si chceš vyzkoušet základy hackingu, přijď k nám do hackerlabu a sleduj náš blog

http://www.hackingkurzy.cz/blog/jak-se-stat-hackerem-aneb-hacking-pro-zacatecniky/

Blbost!

(Kuřík, 28. 2. 2011 19:27)

Každej ví že když smažeš uživatelský účet ztratí se ti plocha a soubory na ní...

JÉÉ ?

(XXX, 12. 3. 2007 10:20)

fakt to zvládne aj MYLDA ?

hacker***

(hackers***, 8. 3. 2007 18:30)

Jo a ten portrét tam nahoře to nejsu já to je vadný Miloš Bujna nebo Josef Manúj......

hacker***

(hackers***, 8. 3. 2007 18:28)

Ptajte sa mňa na co chcete...........................
pak tu přidám anketu.......................................................................................................................................................................................................................*******************************