Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběh

3. 5. 2007
Celý příběh začal na Jamajce, kde si Frank Lambert- rozvedený stavitel vzal Carol Fosterovou- vdovu. A tak se po návratu Frank přestěhuje i s dětmi ke Carol. Ale to, že se milují rodiče neznamená, že i děti se snesou. Spíše než sourozenecké vztahy mezi nimi panuje nevraživost a občas propuká válka. Aby ne, když jdou tak odlišní.

Mark Foster – chytrý kluk, kterému jeho znalosti nepřináší úspěch ale problémy. Karen Fosterová – posedlá svým vzhledem a také kluky. Dana Fosterová – zajímavá je hlavně neustálým pošťuchováním se s JT Lambertem – tak trochu líný a „nechutný“ člověk. Al Lambertová – skoro pravý opak Karen. Make-up je jí cizí, stejně jako všechno holčičí, neboť žila mezi chlapci, kteří způsobili její lásku ke sportu. A hlavně výstřední synovec Cody Lambert, který okupuje dvorek se svým karavanem. Později se narodí i dcera Carol a Franka Lilly.

Vtipný seriál, který je na počátku zaměřen hlavně na spory obou rodin. Později se humor přesouvá i na „společné“ problémy a rodina se začne pomalu sbližovat. Ale stále se projevují spory mezi rozdílnými povahami. Takže o zábavu je vždy postaráno. Hlavně pak, když se objeví Cody.